WARSZTAT MGR IPMA: LEARNING AGILITY – uczenie się dla przyszłych sukcesów

Zapraszamy na WARSZTAT Mazowieckiej Grupy Regionalnej IPMA Polska:

LEARNING AGILITY – zdolność uczenia się i wykorzystywania doświadczeń do odnoszenia sukcesów w nowych sytuacjach.

Zdolność uczenia się i wykorzystywania doświadczeń do odnoszenia sukcesów w nowych sytuacjach to jeden z kluczowych warunków przetrwania w świecie pełnym zmian i przełomowych wyzwań, odnoszenia sukcesów i skutecznego działania.

Przez ten fascynujący temat poprowadzi nas Małgorzata Wnęk-Kolaska – doświadczony konsultant (Korn Ferry, PwC, Deloitte), ekspert z obszaru HR i przywództwa, Dyrektor Projektów (IPMA Level A).

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ NA SPOTKANIE

***

Co kryje się pod tym magicznym pojęciem, które w ostatnich latach stało się tak ważnym wyróżnikiem talentu i marzeniem każdej organizacji? Czym dokładnie jest Learning Agility? Kompetencją? Cechą, z którą przychodzimy na świat? A może umiejętnością, którą możemy mierzyć i rozwijać, aby lepiej radzi sobie w otaczających nas wyzwaniach?

Zwinne uczenie się nie jest nową koncepcją, ale dzięki neuronauce i najnowszym badaniom coraz lepiej potrafimy określić Learning Agility ilościowo, zmierzyć na poziomie indywidualnym i budować mapy zwinnie uczących się organizacji.

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę o i o tym, jak podstawowe procesy neurologiczne i biologiczne wpływają na naszą zdolność uczenia się i elastyczne działanie w roli lidera projektu – zapraszamy na listopadowe spotkanie MGR IPMA.

W trakcie spotkania Małgorzata Wnęk-Kolaska:

  1. opowie o diagnostyce Learning Agility i wykorzystaniu najnowszych badań do rozwoju zwinności,
  2. przybliży, jak można mierzyć, rozwijać i wykorzystać krytyczne umiejętności zwinnego uczenia się w pracy liderów projektów i zespołów projektowych.
KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ NA SPOTKANIE

***

Kiedy i gdzie?

Spotkanie w formie stacjonarnej odbędzie się w czwartek, 09 listopada 2023 r., w godzinach 18:00 – 20:00 na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej (ul. Narbutta 85, 02-524 Warszawa; Gmach Nowy Technologiczny, nr sali prześlemy w mailu potwierdzającym realizację warsztatów).

***

Prelegent: Małgorzata Wnęk-Kolaska

Małgorzata Wnęk Kolaska

Doświadczony praktyk i dyrektor projektów doradczych wspierających zmiany – biznesowe, technologiczne, kulturowe. Ekspert z doświadczeniem w pracy w największych firmach konsultingowych: E&Y, PwC, Deloitte, Korn Ferry. Psycholog, diagnostyk w zakresie narzędzi psychometrycznych wspierających rozwój przywództwa i potencjału osobistego. Mentor, trener i doradca w projektach Leadership Development. Autorka publikacji o tematyce HR, wykładowca studiów podyplomowych i programów edukacyjnych, m.in. na Politechnice Warszawskiej, SGH, Harvard Business Review. Prelegent konferencji IPMA Polska.

W roku 2019 zdobyła certyfikację Certified Project Director IPMA level A jako pierwsza kobieta w Polsce, z czego jest bardzo dumna. Według jej własnych słów warto być członkiem IPMA, bo to fantastyczna organizacja, miejsce wymiany wiedzy, idei i pasji i możliwość pracy z niesamowicie fajnymi ludźmi, a Mazowiecka Grupa Regionalna IPMA daje możliwość dzielenia się wiedzą z innymi i satysfakcję ze współpracy z ciekawymi ludźmi z różnych branż i obszarów biznesu.

 


DODATKOWE INFORMACJE ZWIĄZANE Z UDZIAŁEM:
  1. Zapisy są otwarte do 05.11.2023 do godziny 18:00 (niedziela).
  2. Podczas warsztatu będziemy robić zdjęcia promocyjne, które mogą być wykorzystane do promowania wydarzeń organizowanych przez Mazowiecką Grupę Regionalną IPMA Polska na stronie MGR IPMA oraz w mediach społecznościowych. Udział w spotkaniu wymaga >> akceptacji klauzuli informacyjnej oraz wyrażenia zgody na przetwarzanie Twojego wizerunku.
  3. Realizację spotkania oraz numer sali potwierdzimy maksymalnie 6/7.11.2023, dlatego w procesie zapisów prosimy Cię o adres e-mail.

Warsztat realizowany jest bezpłatnie w ramach działalności statutowej MGR IPMA.

Data

09 lis 2023
Expired!

Czas

18:00 - 20:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: 09 lis 2023
  • Czas: 12:00 - 14:00

Więcej informacji

Rejestracja

Lokalizacja

Politechnika Warszawska [2]
ul. Narbutta 85, Gmach Nowy Technologiczny · Warszawa (sala 324)

Organizator

MGR IPMA Polska
Rejestracja

Nadchodzące wydarzenia

Nie odnaleziono wydarzeń!
Back To Top