MGR IPMA-2020-12-16-webinar

#18 webinar MGR: Project ****-up night, czyli przepis na nieudany projekt

Każdy kierownik projektu ma w swojej przeszłości lub teraźniejszości projekty, w których zdarzyły się mniej lub bardziej spektakularne wpadki. Każdy kierownik projektu zna projekty, w których można było wiele rzeczy zrobić lepiej/inaczej/bardziej efektywnie/mniej problematycznie.

Każdy kierownik projektu zna też różne krążące na temat wpadek w projektach legendy miejskie, niektóre powtarzane w formie żartu, niektóre w formie przestrogi. Każdy kierownik projektu myśli też w pewnym momencie swojej kariery zawodowej, że wpadki i porażki nie dotyczą realizowanych przez niego projektów, a potem odkrywa, jak bardzo się mylił.

Chcecie posłuchać o różnych nieudanych projektach i przyczynach ich niepowodzenia? A może macie własną historię, którą chcecie opowiedzieć, ku przestrodze, ku pokrzepieniu serc innych kierowników projektu, albo po prostu dla żartu? A może potrzebujecie konsultacji, czy Wasz projekt, który w Waszych oczach jest już spisany na straty, dałoby jeszcze radę uratować znad przepaści?

Zapraszamy Was na nieformalne, tylko dla członków IPMA, ostatnie w tym roku spotkanie organizowane przez MGR IPMA – chcemy, żeby to było spotkanie dla Was, zachęcamy Was bardzo do aktywnego udziału, do podzielenia się z nami swoją historią, porażki, lub wręcz przeciwnie, sukcesu na przekór wszystkim przeciwnościom. Czekamy na Was i na Wasze opowieści – lampka wina w dłoni mile widziana, bo jak już odkryli starożytni Rzymianie – „in vino veritas”

Limit: 25 miejsc.

UWAGA! Na spotkanie zapraszamy Członków IPMA (link do rejestracji przesłany został mailowo).

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

16 gru 2020
Expired!

Czas

18:00 - 20:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: 16 gru 2020
  • Czas: 12:00 - 14:00

Lokalizacja

on-line

Organizator

MGR IPMA Polska

Nadchodzące wydarzenia

Nie odnaleziono wydarzeń!
Back To Top