Jak innowacje wspierają transformację energetyczną? Spotkanie MGR IPMA

07 marca 2024 o 18:00 zapraszamy na kolejne wydarzenie organizowane w roku 20-lecia Mazowieckiej Grupy Regionalnej IPMA Polska.

Jak innowacje wspierają transformację energetyczną?

Co o spotkaniu mówi nasz Gość,Paweł Poneta, Dyrektor Wykonawczy ds. Badań i Innowacji w TAURON Polska Energia S.A.?
“Energetyka jeszcze kilka lat temu mogła być nazywana dosyć „nudną” branżą. Dzisiaj to obszar rynku, który znajduje się w centrum gigantycznej transformacji. Pamiętajmy, że energetyka to nie tylko wytwarzanie i dystrybucja energii elektrycznej. To również wielokanałowa obsługa klienta, to cyfrowe technologie, oferty dla jednostek samorządu terytorialnego, elektromobilność oraz ciepło sieciowe.
Zmiany, które obecnie zachodzą w branży, w naturalny sposób wywołują potrzebę poszukiwania nowych technologii, ale również nowych modeli biznesowych i unikatowych rozwiązań w duchu otwartych innowacji.
Jako TAURON, wiemy, że wiedza, która wspiera nas w zielonym zwrocie drzemie zarówno na rynku, jak i wśród naszych pracowników. To sprawia, że nasze działania o charakterze badawczym i rozwojowym realizujemy szeroko.”
Podczas wystapienia Prelegent, w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie, odpowie na trzy kluczowe pytania:
 1. Jak skutecznie zarządzać innowacyjnymi projektami w firmie?
 2. Jak pobudzić pracowników do zaangażowania się innowacje?
 3. Jak policzyć ROI z innowacyjnych projektów?
Ciepło zapraszamy!

O PRELEGENCIE

Paweł Poneta

Paweł Poneta (dr inż.) obecnie zatrudniony jest na stanowisku Dyrektora Wykonawczego ds. Badań i Innowacji w TAURON Polska Energia S.A., jednej z największych Grup energetycznych w Polsce. W Grupie odpowiada za wyznaczanie kierunków rozwoju działalności badawczo –innowacyjnej, zarządzaniem budżetem oraz wdrożeniami.

 • Od początku swojej kariery zawodowej (ok 20 lat) związany był z sektorem badań, rozwoju i innowacji. Posiada szerokie doświadczenie i wiedzę w takich obszarach jak: energetyka, budownictwo, nowe materiały oraz technologie ICT, a także jest specjalistą w zakresie źródeł finansowania działalności badawczo-rozwojowej.
 • W swojej karierze zaangażowany był w ponad 50 projektów i programów badawczo-rozwojowych i innowacyjnych zarówno krajowych jak i międzynarodowych.
 • W Grupie TAURON zarządza również obszarem Open Innovation, gdzie między innymi realizowane są wszelkiego rodzaju przedsięwzięcia na styku korporacja – startup.

KIEDY I GDZIE?

👉 Zapraszamy na spotkanie 07.03.2024 godzina 18.00 do Budynku C Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie(al. Niepodległości 128, róg Madalińskiego).

DODATKOWE WAŻNE INFORMACJE

 • Zapisy są otwarte do 04.03.2023 do godziny 18:00.
 • Podczas spotkania będziemy robić zdjęcia promocyjne, które mogą być wykorzystane do promowania wydarzeń organizowanych przez Mazowiecką Grupę Regionalną IPMA Polska na stronie MGR IPMA oraz w mediach społecznościowych. Udział w spotkaniu wymaga >> akceptacji klauzuli informacyjnej oraz wyrażenia zgody na przetwarzanie Twojego wizerunku.
 • Realizację spotkania oraz szczegóły potwierdzimy maksymalnie 06.03.2024.
Mamy nadzieję, że do nas dołączysz!

Rada MGR IPMA Polska

mzgr.ipma.pl

Dołącz do nas: MeetupFacebook

Warsztat realizowany jest bezpłatnie w ramach działalności statutowej MGR IPMA.

Data

07 mar 2024
Expired!

Czas

18:00 - 20:00

Czas lokalny

 • Strefa czasowa: America/New_York
 • Data: 07 mar 2024
 • Czas: 12:00 - 14:00

Więcej informacji

Rejestracja

Lokalizacja

SGH2
Szkoła Główna Handlowa, budynek C (na rogu Al. Niepodległości 128 i ul. Madalińskiego), sala 2C (II piętro)

Organizator

MGR IPMA Polska
Rejestracja

Nadchodzące wydarzenia

Nie odnaleziono wydarzeń!
Back To Top