Warsztat MGR IPMA: Delegowanie zadań w projekcie. Praktyka rozmów

Kontynuując cykl warsztatów obejmujących zagadnienia związane z zarządzaniem projektami, zapraszamy warsztat pt. „Delegowanie zadań w projekcie. Jak rozmawiać, by otrzymać rezultat, na którym Ci zależy?”.

DLACZEGO?

Często intuicja nam mówi, że jednego pracownika należy w projekcie silniej monitorować, zaś drugiemu zostawić wolną rękę. Że jednemu warto dać mocniejsze uzasadnienie i omówienie zadań, zaś dla drugiego jest to zbędne. Często nasza intuicja się sprawdza. Jednak czasem prosimy o kwadrat a otrzymujemy kółko.

Nasze spotkanie jest po to, by na intuicję nałożyć bardzo konkretną wiedzę o tym, w jaki sposób przekazywać zadania w projekcie i jak dopasować styl delegowania do konkretnego pracownika.

>>ZAPISZ SIĘ

CO?

Już 13.12.2022 w trakcie 2,5-godzinnego warsztatu:

 1. poznasz podstawowe zasady delegowania zadań w projekcie i praktycznie przećwiczysz przygotowanie do rozmowy z wykorzystaniem modelu empowerment i motywacji 3.0,
 2. nauczysz się rozpoznawać poziom dojrzałości zawodowej pracowników w projekcie i dopasowywać do nich styl delegowania zadań (czyli poznasz Sytuacyjny Model Przywództwa),
 3. przećwiczysz rozmowę delegującą.

Pracujemy bardzo praktycznie, na konkretnym przypadku. Warsztat jest naturalną kontynuacją spotkania „Jak ustalać odpowiedzialność w projekcie?” (22.11.2022), jednak można go też potraktować jako samodzielny.

>>ZAPISZ SIĘ

DLA KOGO?

Jednym z celów MGR IPMA jest tworzenie środowiska sprzyjającego wzajemnemu rozwojowi i wymianie doświadczeń, dlatego na spotkanie zapraszamy zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z projektami, jak i te bardziej doświadczone.

>>ZAPISZ SIĘ

KTO CIĘ POPROWADZI?
 • MAREK ZAWADA – asystent na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej, specjalista zarządzania projektami B+R
 • MAGDALENA ROBAK – trener i konsultant wzmacniający kompetencje menedżerskie oraz doskonalący jakość pracy i współpracy w projektach
KIEDY I GDZIE?

Warsztat w formie stacjonarnej odbędzie się we wtorek, 13 grudnia 2022 roku w godzinach 18:30 – 21:00 na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej (ul. Narbutta 85, 02-524 Warszawa; Gmach Nowy Technologiczny, sala nr 324).

ZAPISY:

Zapisz się przez FORMULARZ ZAPISÓW

DODATKOWE WAŻNE INFORMACJE:
 1. 12 grudnia potwierdzimy realizację warsztatu, dlatego w procesie zapisów będziemy prosić Cię o adres e-mail.
 2. Zakładamy realizację warsztatów w grupie ok. 20 osób. W przypadku, jeśli liczba chętnych przekroczy 20 osób – formularz zacznie dotyczyć listy rezerwowej (bierzemy pod uwagę czas zapisu).
 3. Zapisując się na warsztaty potwierdzasz zapoznanie się z klauzulą informacyjną oraz wyrażasz zgodę na zgodę na przetwarzanie Twojego wizerunku

Do zobaczenia!

Rada MGR IPMA Polska
mzgr.ipma.pl
Dołącz do nas: Meetup, Facebook

Data

13 gru 2022
Expired!

Czas

18:30 - 21:00

Czas lokalny

 • Strefa czasowa: America/New_York
 • Data: 13 gru 2022
 • Czas: 12:30 - 15:00

Więcej informacji

ZAPISY NA WARSZTAT

Lokalizacja

Politechnika Warszawska [2]
ul. Narbutta 85, Gmach Nowy Technologiczny · Warszawa (sala 324)

Organizator

MGR IPMA Polska
ZAPISY NA WARSZTAT

Nadchodzące wydarzenia

Nie odnaleziono wydarzeń!
Back To Top