#7 webinar MGR OPMA Polska

#7 webinar MGR IPMA: Współpraca w zdalnym zespole – kluczowe elementy

Zapraszamy na kolejne spotkanie tym razem poświęcone współpracy w zdalnym zespole oraz kluczowym elementom, o które warto zadbać od pierwszego dnia.

Jest to pierwsze spotkanie w nowej formule webinarium z cyklu, który zaplanowaliśmy na najbliższe tygodnie. Gdybyście mieli tematy, które warto poruszyć na naszych spotkaniach – czekamy na kontakt.

Katarzyna Leszczyńska-Bohdan podzieli się z nami swoim bogatym doświadczeniem, które pomoże nam nowej sytuacji, w której się znaleźliśmy. Regularna praca zdalna i praca zdalna spowodowana pandemią, to dwa różne byty, jednak mają element wspólny – są pracą na odległość. Na bazie doświadczeń własnych i zaprzyjaźnionych firm, podzieli się obserwacjami, dobrymi praktykami i sposobami na to, by współpraca była możliwie jak najbardziej efektywna.

Wspólnie porozmawiamy o tym, co jest istotne w Waszych organizacjach, jak realizujecie spotkania, dlaczego warto mieć plan i harmonogram oraz traktować go elastycznie. Poruszymy też kwestię savoir vivre’u i nawyków we współpracy.

PRELEGENTKA:

KATARZYNA LESZCZYŃSKA-BOHDAN

Pani Katarzyna jako strateg komunikacji i wizerunku wspiera organizacje w budowaniu wartościowych relacji z klientami i partnerami. Z wykształcenia psycholog, od 9 lat związana z marketingiem internetowym i nowymi technologiami. Wierzy w twarde dane i kulturę otwartej, uczciwej komunikacji. Na swoim koncie ma kompleksowe projekty i strategie m.in. dla firm z sektorów: IT, finansów i bankowości, motoryzacji, FMCG i HR. Jej wewnętrznym “why” jest robić różnicę. Entuzjastka cyfrowego nomadyzmu i pracy zdalnej. Ostatnio w 72h zrealizowała pierwszy w Polsce hackathon online przeciwko skutkom pandemii: “HackCrisis: Tech for Good”. Po godzinach jeździ motocyklem, czyta kilka książek naraz i kieruje komitetem ds. Diversity w SoDA Poland.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

09 kwi 2020
Expired!

Czas

17:00 - 18:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: 09 kwi 2020
  • Czas: 11:00 - 12:00

Lokalizacja

on-line

Nadchodzące wydarzenia

Nie odnaleziono wydarzeń!
Back To Top