#6 spotkanie MGR IPMA: Budowanie relacji w projektach infrastrukturalnych

W każdym projekcie infrastrukturalnym środkiem do sukcesu są dobre relacje pomiędzy jego Wykonawcą, a interesariuszami, zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi. Podstawą działania są: szczerość, otwartość, uczciwość i transparentność. Kompetencje miękkie, szczególnie budowanie relacji z interesariuszami i komunikacja ze społecznościami lokalnymi, stanowią dziś ważny element projektu inwestycyjnego

Na kolejnym spotkaniu Mazowieckiej Grupy będziemy mieli przyjemność gościć Panów Dawida Sieniuć i Marcina Laskowskiego, zwycięzców konkursu Polish Project Excellence Award w kategorii Projekty Inwestycyjne, którzy opowiedzą jak API, bazując na swoim 20-letnim doświadczeniu, dostrzega zmiany, jakie zachodzą w obszarze zarządzania projektami infrastrukturalnymi.

„Najważniejszy jest człowiek” – takie podejście do interesariuszy, polegające na wsłuchiwaniu się w ich głos, uwzględnianiu uwag i wniosków, dotrzymywaniu słowa, staje się kluczem do pomyślnej realizacji tego rodzaju przedsięwzięć.

Agencja Promocji Inwestycji będąc krajowym liderem na rynku usług formalnoprawnych, środowiskowych i prowadzenia komunikacji społecznej dla inwestycji infrastrukturalnych, w szczególności z zakresu infrastruktury sieciowej, stawia nacisk na budowanie dobrych relacji oraz wzajemnego zaufania, gwarantujących nie tylko sprawne zarządzanie zagrożeniami w projekcie, ale również na wykorzystanie pojawiających się szans.

www.api.org.pl

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

26 lut 2020
Expired!

Czas

18:00 - 19:30

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: 26 lut 2020
  • Czas: 12:00 - 13:30

Lokalizacja

Przestrzeń from Facebook
Koszykowa 61, 00-667 Warszawa
Strona WWW
https://przestrzen.fb.com/pl/

Nadchodzące wydarzenia

Nie odnaleziono wydarzeń!
Back To Top