#21 WEBINAR MGR: Dostosuj się albo giń

Zapraszamy na kolejny z serii webinarów IPMA pt. “Dostosuj się albo giń“, który poprowadzi dr Sławomir Postek.

Firmy od zawsze muszą się dostosowywać do zmieniającego się otoczenia. Tym razem musiały sprostać potężnemu wyzwaniu jakim jest pandemia, ale jak powiedział H.G Weels „Dostosuj się lub zgiń, teraz jak nigdy, jest nieubłaganym imperatywem natury” („Adapt or perish, now as ever, is nature’s inexorable imperative”).

Jak firmy oraz zespoły poradziły sobie z dostosowaniem się do czasów pandemii? Jak pandemia wpłynęła na realizację:

  • projektów,
  • strategii oraz
  • zaangażowanie zespołu.

Nasz kolejny webinar będzie próbą odpowiedzi w jaki sposób firmy zaadaptowały się do nowych, warunków działania na podstawie ankiety, którą przeprowadziliśmy wśród polskich firm.

Zapraszamy 19 maja 2021 r. o godzinie 17:30.

Rejestracja: https://ipma.clickmeeting.com/dostosuj-sie-albo-gin/register

Prelegent: Sławomir Postek

Sławomir Postek

Jestem doradcą, coachem i trenerem z ponad 15 letnim doświadczeniem związanym ze światem biznesu, edukacji i nauki. Posiadam Certyfikat praktyka i mistrza NLP.

Współpracuję z klientami w obszarze „miękkiego” HR: wartości, kultur organizacyjnych, stylów zarządzania wraz z umiejętnościami menadżerskimi, matryc kompetencji, rozwoju przywództwa, komunikacji wewnętrznej oraz integracji.

Z reguły towarzyszę klientom na każdym etapie prac; zaczynając od wizji, poprzez tworzenie celów, planowanie i wdrażanie zmian, aż po ewaluację. Uwagi wymaga bowiem każdy z tych etapów, niezależnie od tego, czy skupiamy się na transformacji, czy na zmianie, czy po prostu na optymalizacji tego, co już jest dobre.

Jestem doktorem nauk społecznych w zakresie psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jako nauczyciel akademicki i aktywny naukowiec zajmuję się różnicami indywidualnymi (m.in. osobowością, talentem, inteligencją emocjonalną) oraz psychologią organizacji i pracy (m.in. konsultingiem, coachingiem, motywowaniem, HRM).


Klauzula informacyjna i zgoda na przetwarzanie wizerunku dla Uczestników.

Data

19 maj 2021
Expired!

Czas

17:30 - 19:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: 19 maj 2021
  • Czas: 11:30 - 13:00

Więcej informacji

Rejestracja

Lokalizacja

on-line

Organizator

MGR IPMA Polska
Rejestracja

Nadchodzące wydarzenia

Nie odnaleziono wydarzeń!
Back To Top