#16 webinar MGR IPMA Polska

#16 webinar MGR: Skąd wiesz, że projekt jest dobrze zarządzany? Diagnoza projektu przy użyciu standardu IPMA Project Excellence Baseline

Od wielu lat, dzięki Global Project Excellence Award, IPMA pokazuje światu projekty zarządzane w wyjątkowy sposób. Co roku dziesiątki asesorów poświęcają tysiące roboczo-godzin odwiedzając zespoły projektowe na całym świecie i prowadząc wywiady z ich interesariuszami. Te działania pozwoliły nam zrozumieć jak rodzi się doskonałość w projektach i co sprawia, że zostaje ona w organizacjach na dłużej.

Grupa kilkudziesięciu ekspertów z całego świata stworzyła na bazie tych doświadczeń standard IPMA Project Excellence Baseline® (IPMA PEB). Pozwala on na ocenę zdolności projektów do osiągania doskonałości w zarządzaniu, przy jednoczesnym osiąganiu celów w zrównoważony sposób.

Ta prezentacja jest podsumowaniem wielu lat doświadczeń pochodzących z oceny licznych dużych i mega-projektów na całym świecie. To również okazja, aby dowiedzieć się więcej o koncepcjach stojących za jednym z flagowych standardów IPMA. Pomogą one menedżerom PMO i portfeli oraz sponsorom i kierownikom projektów w budowie środowiska, w którym projekty nie tylko będą kończyły się sukcesem, ale również będą nieustannie rozwijały kluczowych interesariuszy.

DOŁĄCZ DO NAS!

PRELEGENT: GRZEGORZ SZAŁAJKO

Doradca strategiczny w obszarze zarządzania projektami

Na co dzień wspiera organizacje z wielu branż w transformacjach, budowaniu strategii i modeli biznesowych oraz wdrażaniu skutecznych środowisk do realizacji przedsięwzięć i wprowadzania zmian. Wiodący edytor i jeden z architektów globalnego standardu oceny projektów Project Excellence Baseline wydanego przez IPMA. Jeden z najbardziej doświadczonych asesorów wiodących w prestiżowym konkursie IPMA Global Project Excellence Award. Laureat nagrody imienia Otto Ziegelmeier’a za wkład w propagowanie idei project excellence na świecie oraz nagrody Atlas Project Management za wkład w rozwój zarządzania projektami w Polsce.

Współautor najnowszego globalnego standardu zarządzania ryzykiem w portfelach, programach i projektach wydanego przez PMI. Twórca programów i wykładowca w międzynarodowych programach MBA oraz Executive MBA. Ceniony speaker zapraszany do udziału w krajowych i międzynarodowych wydarzeniach w dziedzinie zarządzania.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

20 paź 2020
Expired!

Czas

18:00 - 19:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: 20 paź 2020
  • Czas: 12:00 - 13:00

Więcej informacji

Rejestracja

Lokalizacja

on-line

Organizator

MGR IPMA Polska
Rejestracja

Nadchodzące wydarzenia

Nie odnaleziono wydarzeń!
Back To Top