#12 webinar MGR IPMA: Zwinne zarządzanie celami

Gościem webinaru będzie dr Jerzy Stawicki (JS PROJECT) konsultant i trener w obszarze zarządzania i przywództwa, zarządzania projektami, metod zwinnych, który przedstawi zwinne zarządzanie celami metodą OKR (Objective Key Results).

Metoda OKR (Objective Key Results) to metoda zwinnego zarządzania celami, umożliwiająca osiąganie wspólnie uzgodnionych celów firmy i zespołów, angażująca zespoły i pracowników do pracy nad celami, umożliwiająca szybką adaptację celów do zmieniających się warunków biznesowych.

W czasach zmienności, niepewności i złożoności, opisywanych akronimem VUCA, czyli w pierwszych latach XXI wieku, sukcesy takich firm jak Google, LinkedIn lub Intel, pokazują jak ważne jest zwinne zarządzanie celami i jak można dzięki metodzie OKR zdobyć dominującą pozycję na rynku.

Podczas webinaru dowiesz się m.in.:

  1. Na czym polega zwinne zarządzanie celami
  2.  Jakie są najważniejsze elementy metody OKR
  3. Jak formułować cele i definiować Kluczowe Rezultaty
  4. Jak wygląda proces zarządzania celami w metodzie OKR
  5. Dlaczego metoda OKR jest łatwa do zrozumienia, a dużo trudniejsza do wprowadzenia

Na zakończenie webinaru planujemy sesję pytań i odpowiedzi do naszego prelegenta.

Zapraszamy:
Kadrę zarządzającą firm dużych, SME oraz start-up-ów, kierowników projektów, Product Ownerów, liderów zespołów, członków zespołów projektowych i funkcjonalnych – wszystkich tych, którzy definiują cele i/lub biorąc udział w realizacji celów, czyli w praktyce … wszystkich 😊.

Jerzy Stawicki

Prelegent: Dr Jerzy Stawicki

Jerzy jest konsultantem i trenerem w obszarze zarządzania i przywództwa, zarządzania projektami, metod zwinnych oraz zarządzania programami i portfelem projektów z ponad 25-letnim doświadczeniem. Pomaga firmom w transformacjach w kierunku zwinności biznesowej oraz przy budowaniu organizacji projektowych. Jest wielkim fanem podejścia Kanban oraz „flow thinking” oraz zwinnego zarządzania celami i metody OKR. Jego pasją jest doskonalenie zespołów i organizacji poprzez budowanie i rozwijanie samo-organizujące się zespołów oraz poprzez kształtowanie zwinnych liderów.

Od ponad 2 lat prowadzi warsztaty nt. metody zwinnego zarządzania celami metodą OKR i pomaga polskim firmom wprowadzić tą metodę w praktyce.

Od 2003 roku wraz z gronem współpracowników działa pod marką JS PROJECT; wcześniej pracował m.in w SAP Polska, ICL Poland, Siemens-Nixdorf.

Podróżuje i wędruje pieszo po Wschodzie: Chinach i wschodniej Azji, jak i po wschodnich rubieżach Polski. Jest praktykującym stoikiem i niepraktykującym taoistą. Jest także miłośnikiem Wiliama Szekspira, Josepha Conrada i Raymonda Chandlera.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

09 cze 2020
Expired!

Czas

17:00 - 18:30

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: 09 cze 2020
  • Czas: 11:00 - 12:30

Lokalizacja

on-line

Nadchodzące wydarzenia

Nie odnaleziono wydarzeń!
Back To Top